Toitlustusettevõttejuhi koolitus

Lähimad kuupäevadKoolitusÕpetajadÕppekeelHind
22.04.2024 – 31.05.2024Toitlustusettevõttejuhi koolitusRitta Roosaar, Liia Hokkanen, Rudolf Visnapuu, Salmen Shois, Angela Melihhova vene3200€

Restoranijuhi koolituse eesmärk on anda juhtidele, või isikutele, kes soovivad asutada oma restorani, kaasaegseid teadmisi ja oskusi, tagamaks restorani efektiivne juhtimine ja oma valdkonna rahvusvaheline konkurentsivõime. Koolituse tulemusena on osalejad mõistnud restoranijuhijuhi erinevaid rolle, omandanud motiveeritud meeskonna tulemusliku juhtimise põhimõtted, teadvustanud juhtimiseks vajalikud oskused ning aru saanud liidri ja meeskonna arendamise vajadusest.
Pakutav koolitus koosneb teemadest, mis aitab koolitusest huvitatud isikutel asutada oma toitlustusettevõte, korraldada tulemuslikku tööd, tõsta restorani mainet ja teeninduse kultuuri, efektiivselt juhtida oma meeskonda ja seeläbi suurendada nii oma töötajate kui ka klientide rahulolu.

Õppekeskkonna kirjeldus: MTÜ TetKool omab koolitusklassid aadressil Vabaduse väljak 2, Tallinn. Lisaks kasutame teiste koostööpartnerite koolitusklasse. Kõik kasutatavad koolitusklassid vastavad tervisekaitse nõuetele. SA Tallinna Erateeninduskool tagab igale koolitusel osalejale kohvipausi. Kursustel on võimalus kasutada toimivat internetiühendust. Õppeklassid on varustatud tänapäevaste koolitusvahenditega (dataprojektor, sülearvuti, tahvel jm). Koolitusgruppide suurused on erinevad, sõltuvalt koolituse sisust, kuid eesmärgiks on tagada individuaalne areng koolituse jooksul ning õpimotivatsiooni säilimine. Kõik õppematerjalid tagatakse õpilastele kooli poolt.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid: Tunnistus väljastatakse õppijale juhul, kui õppija on osalenud vähemalt 75% õppetundidest ja sooritanud kõik vajalikud ülesanded ning testid. Õpilane on läbinud praktika, esitanud ja kaitsnud eneseanalüüsi vormi praktilise töökogemuse kohta ja saanud selle kohta positiivse hinnangu. Tõend koolituses osalemise või selle läbimise kohta väljastatakse õppijale juhul, kui õppija on osalenud vähem kui 75% õppetundidest või kui õppija ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid. Tõend väljastatakse vastavalt tundide arvule, kus osaleja osales.

Õppekavarühm: Juhtimine ja haldus. Õpingute alustamise ja lõpetamise tingimustega saab tutvuda siin

ÕPPEKAVA >>>